Днями про одну із професій, її престиж і говорила директор Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості Наталія Уколова при зустрічі із начальником Володимир-Волинського відділення поліції ГУНП у Волинській області підполковником поліції Михайлом Бобиком.

Під час розмови Наталія Володимирівна дізналась у кадровій потребі відділення та умови відбору претендентів на вакантні місця.

Михайло Петрович відзначив, що допомога у кадровому забезпеченні Володимир-Волинського відділеня сьогодні доречна і потрібна.

В свою чергу – це розширення кола вакансій буде цікавим і для зареєстрованих безробітних, зокрема молоді, демобілізованих учасників АТО, адже сьогодні служба має і можливість, і ресурс для забезпечення кваліфікованого професійного відбору кандидатів на службу в поліції.

З цією метою було домовлено про проведення у центрі зайнятості Днів поліції та узгоджено вже першу дату зустрічі. Також вирішили спільно з фахівцями сектору кадрового забезпечення проводити інформаційні заходи на базі Володимир-Волинського агротехнічного коледжу з випускниками юридичного факультету щодо умов набору та можливостей проходження служби в поліції.
Сподіваємось, що цей досвід співпраці буде продуктивним і результативним для всіх сторін, основним результатом якої буде працевлаштування на вакантні посади та популяризація професії «поліцейського».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!