21 березня відбулося засідання ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради.

Відкриваючи зустріч, голова ради Максим Климюк, загострив увагу присутніх на основному питанні порядку денного – влаштування дітей у садочки міста.

Ця проблема назріла по причині законодавчого колапсу, оскільки без довідки про вакцинацію діток згідно календаря щеплень, батьки не можуть влаштувати дітей до дошкільних навчальних закладів. Зважаючи на нинішню ситуацію, яка утворилася навколо вакцинації та її негативних наслідків, більшість батьків відмовляються від щеплення своїх дітей. З одного боку це право гарантоване, а з  другого – це право перетворюється на суцільну проблему.

Тому задля обговорення цієї проблеми та прийняття відповідного рішення, на засідання молодіжної ради було запрошено методиста міського управління освіти, молоді та спорту з питань дошкільної освіти Людмилу Салабай та педіатр Володимир-Волинського ТМО лікар-педіатр Ірина Устінова.

За інформацією представника освіти, кожна дитина влаштовується в садочок за заявою батьків та медичного висновку лікарів про те, що дитина має право відвідувати дитячий садок. Тобто, питання відвідування залежить від медиків, а не освітян.  У свою чергу, педіатр наголосила, що медики під час надання висновків керуються Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та галузевим положенням, де щеплення є обов’язковою умовою влаштування дітей до дитячих садочків. Тобто, утворилося замкнене коло, з якого все ж таки потрібно шукати вихід. Але за відсутності на засіданні юристів, які могли б надати кваліфіковане тлумачення,  голова ради Максим Климюк запропонував доручити вивчення даного питання правникам та, при можливості, підготувати документ місцевого рівня щодо узгодження подальших дій медиків та працівників дошкільних навчальних закладів. Тому наступне засідання знову присвячуватиметься вирішенні даної проблеми.

На засіданні ради також було оголошено про початок благодійної акції «Від серця до серця», кошти від якої будуть скеровані на закупівлю обладнання для виявлення вад слуху у дітей у перші дні народження.

Обговорювали присутні питання міської толоки, яку організовує міська влада 8 квітня. Запропоновано  подати пропозиції щодо об’єкту, де молодь наводитиме лад. Для цього  обрано координатором Михайла Бігуна для  узгодження дій між молодіжною та міською радами.

У «Різному» Максим Климюк подякував усім організаторам за проведення конкурсу «Княжна», повідомив про майбутній півфінал конкурсу «Битва талантів» та подав ідею розробити проект мотиваційних зустрічей молоді з відомими людьми Волинського краю.

Для цього вирішено розробити анкети та розповсюдити серед студентської молоді Володимира-Волинського для вивчення пропозицій щодо персоналій.

Насамкінець присутні обговорювали план заходів, приурочених Дню здоров’я, яке планується провести на площі Героїв 7 квітня. Яким воно буде – слово за молоддю.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!