Про страшну павутину під назвою «Синій кит», яка опутує цілий світ своїми небезпечними іграми та завданнями, котрі доводять людей до самогубства, ми вже описували у попередніх дописах. Але допоки це не стосується кожного з нас, ми  це сприймаємо несерйозно. Кожний вважав, що трагедія може статися із будь-ким, тільки не з ним або його дитиною. Проте…

У нещодавній інформації наданій Володимир-Волинським відділом поліції з’явилася дуже тривожна новина: на чергову частину поліції надійшла заява від мешканки Володимира-Волинського пані Ірини про те, що в соцмережі “Вконтакте”на сторінку її дитини надійшло повідомлення від куратора «Синього кита» з вимогою виконати певні завдння. У протилежному випадку, було сказано, – група прибуде до хлопця.

Як зазначила пані Ірина, з якою нам вдалося поспілкуватися, її 9-річний син віднедавна завів свою сторінку у соціальній мережі, де переписується з однокласниками, грає з ними ігри. Однак Ірина постійно слідкувала за історією “бродіння” сина інтернет-простором, тому завжди була в курсі його переписки.

У неділю, 19 березня, відправивши своє дитя до ванної кімнати, вирішила вкотре заглянути на персональну сторінку сина. І… оторопіла, бо побачила текст приблизного змісту: «Привіт. До тебе звертається куратор гри «Синій кит». Ти повинен виконати усі завдання у межах до 2-х хвилин. У протилежному випадку ми негайно прибудемо до тебе». Після таких слів, як мовила Ірина, у неї аж руки потерпли, слова вимовити не могла. Оговтавшись, жінка зі своєї персональної сторінки відповіла куратору не підбираючи слів. У відповідь почула не лише вибачення та недолугі виправдання, а й те, що вони просто не знали, що її сину всього 9 років.

Ще напередодні цієї не надто приємної пригоди, пані Ірина під час спілкування по «Вайберу», дізналася досить-таки про шокуюче попередження, яке стосувалося власне дітей. Попереджали користувачі соціальних мереж про те, щоб батьки були надто пильними у суботу та неділю, не відпускали своїх дітей на вулиці та навіть у під’їзди без нагляду, оскільки можлива ймовірність повального суїциду серед дітей та підлітків. Проте Ірина якось не надала цьому уваги, допоки ця проблема не торкнулася її дитини.

Наступного дня Ірина відразу ж пішла до школи та повідомила про пригоду. Дирекція навчального закладу взяла це на контроль. А ось Ірина й досі не може оговтатися і всім, кому тільки можна, розповідає про пережите та попереджає користувачів соціальних мереж про можливу небезпеку, яка чатує на їхніх дітей.

Це лише один випадок, про який стало відомо широкому загалу. Але не усі батьки пильнують за перепискою своїх дітей, особливо у підлітковому віці. Правоохоронці радять все ж таки спостерігти за своїми чадами, особливо загострювати увагу тоді, коли дитина стає замкнутою та дратівливою. Не залишайте їх наодинці зі своїми проблемами.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!