Новини до кави

Володимир виграв у конкурсі. Тепер місто матиме підтримку у впровадженні бюджету участі

У рамках проекту USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у лютому 2017 року ІБСЕД вдруге провів конкурс по відбору міст та об’єднаних територіальних громад, яким буде надана підтримка у впровадженні бюджету участі.

У княжому місті проводитимуть Дні поліції

Днями про одну із професій, її престиж і говорила директор Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості Наталія Уколова при зустрічі із начальником Володимир-Волинського відділення поліції ГУНП у Волинській області підполковником поліції Михайлом Бобиком.

Володимирчанка розповіла історію переписки із «Синім китом»

Про страшну павутину під назвою «Синій кит», яка опутує цілий світ своїми небезпечними іграми та завданнями, котрі доводять людей до самогубства, ми вже описували у попередніх дописах. Але допоки це не стосується кожного з нас, ми  це сприймаємо несерйозно. Кожний вважав, що трагедія може статися із будь-ким, тільки не з ним або його дитиною. Проте…

Через МПП «Устилуг» львів’янин намагався провезти зброю

За добу 21 березня на чергову частину Володимир-Волинського відділу поліції надійшло 36 заяв та повідломлень про різноманітні пригоди.

Вакцинація, толока, флешмоб… Про що говорили на молодіжній раді

21 березня відбулося засідання ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради.

Закон прийняли – коледжі та технікуми готуються до прийому абітурієнтів

Усім відомо, що професійно-технічна освіта нині перебуває у надто складному не лише  фінансовому становищі, оскільки донедавна «зависло в повітрі» питання щодо підготовки молодших спеціалістів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!

Залишити коментар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: