Володимир-Волинський міськрайонний центр зайнятості постійно удосконалює та впроваджує нові форми співпраці з роботодавцями. Відвідування підприємств є одним з дієвих методів налагодження партнерських стосунків з ними.

21 березня 2017 року директор Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості Наталія Уколова, з метою вирішення участі безробітних в громадських роботах та вивчення поточної та перспективної потреби роботодавця в працівниках, відвідала КП «Полігон».

Під час зустрічі директор підприємства Олександр Козичко окреслив проблемні питання, які виникають в роботі та висловив сподівання на підтримку центру зайнятості для вирішення деяких з них.

Слід відзначити, що з центром зайнятості підприємство пов’язують давні партнерські стосунки, мета яких – укомплектування вільних робочих місць, проведення громадських робіт із залученням незайнятих громадян.

Як повідомила директор підприємства, результатом проведеної зустрічі стало укладання договору між центром зайнятості та підприємством про організацію громадських робіт та фінансування їх організації. Вже направлено на такі роботи 10 осіб для виконання робіт з благоустрою м.Володимир-Волинський та впорядкування пам’ятника загиблих воїнів.

Робота в даному напрямку триватиме до осені.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!