Волинська обласна державна адміністрація сформувала перелік доріг обласного та місцевого значення, які ремонтуватимуть у 2017 році.

Про це стало відомо днями під час наради голови ОДА за участю керівників фракцій Волинської обласної ради з питань ремонту та обслуговування доріг на 2017 рік, – пише VIP.

2017-й – останній рік, коли за законодавством держава залишає за собою право управляти дорогами місцевого значення, з наступного року – всі ці дороги передадуть на місця. Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик розповів, що ще з листопада минулого року голови сіл, селищ, міст обласних значень та ОТГ почали надавати свої пропозиції доріг, які місцева влада погоджується ремонтувати та умовах співфінансування 50/50 із обласною.

Спочатку орієнтувалися на загальну суму у 100 мільйонів гривень, однак, у підсумку, пропозицій надійшло на загальну суму трохи більше 120 мільйонів гривень. Відтак, сформований перелік доріг, який спільно подали місцеві ради та районні адміністрації, місяць тому надіслали на ознайомлення та опрацювання в обласну раду.

Начальник служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолій Посполітак зачитав присутнім головам фракцій Волинської облради план роботи на 2017 рік. За його словами, першого грудня минулого року на відповідному з’їзді у Києві представники автомобільної служби Волині висловили своє бачення тих доріг, які потрібно відремонтувати у 2017.

Так, найперше, завершити роботу треба на шосе на Львів, на яку ще потрібно 76 мільйонів. До переліку інших доріг державного значення увійшли шлях із Луцька на Володимир-Волинській, а також рівненський напрям. У планах теж ремонт з магістралі Київ-Ковель у напрямку до Любомля, а також з Ковеля на Ягодин. Відтак, на це розпорядженням Кабінету міністрів України на Волинську область виділили 86 мільйонів.

Спрямувати кошти на дороги державного значення Волинь також і сподівається за рахунок перевиконання по митниці. Адже таким чином до обласного бюджету має надійти 360 мільйонів гривень.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!