Нарада за головуванням Володимир-Волинського міського голови Петра Саганюка, котра відбулася в останній день березня, була присвячена актуальному питанню – використання бюджетних коштів головними розпорядниками.

Очільник міста відразу ж зазначив, що більшість відділів,  управлінь міськвиконкому та бюджетних установ таки не змогли їх вчасно освоїти, оскільки із запланованих 28 мільйонів гривень видатків освоєно близько 4,5 мільйона. А  повинно  бути використано щонайменше 7 мільйонів 350 тисяч гривень.  При цьому, наголосив міський голова, дехто із керівників просить додаткове виділення асигнувань, надсилаючи бюджетні запити на розгляд чергової сесії.

У подальшому міський голова наводив цифри та відразу ж заслуховував відповіді у тих керівників відділів, управлінь та установ бюджетної сфери, які не використали капітальні та поточні видатки.  Зокрема, освіта (В’ячеслав Петрук) освоїла капітальні видатки тільки на 12,7%; медицина (Олександр Клачук)– на 9%; культура – на 17,7%.

Що стосується капітального буівництва, то коштів на ці потреби використано лише на 27,5 відсотків. Не освоєно жодної копіки із мільйона 250 тисяч гривень, які виділені на потреби ОСББ міста.

Було загострено увагу на коштах, які виділені на програму «Безпечне місто». У цьому плані міський голова дав доручення провести перевірку камер відеоспостереження, які вже функціонують.

Кожний із керівників доводив, що здебільшого вчасне освоєння коштів залежить від тендерних процедур, які іноді затягуються в часі. Проте ці виправдання мер до уваги не брав, адже на їх проведення потрібно, як уточнила начальник фінансового управління Тетяна Шибирин,  не більше двох тижнів. Крім цього, було піддано критиці  виділення коштів без наявної проектно-кошторисної документації на відповідні роботи по окремих об’єктах. Тому було попереджено начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Віктора Фіщука про недопущення подібного у подальшій роботі.

У подальшому розмова зачепила тему капітальних ремонтів вулиць, прибудинкових територій та благоустрою міста. Зокрема, акцентувалася увага на ремонті житлового фонду військового містечка.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!