31 березня відбулася нарада із перевізниками Володимира-Волинського, проте виявили бажання бути присутніми на ній лише два перевізники. Як зазначила заступник міського голови Лариса Кулікова, напередодні відбулася подібна зустріч щодо узгодження тарифів на перевезення. Може це й спонукало перевізників проігнорувати  запрошенням. Чи, можливо, тим самим вони виявили своє невдоволення рішенням робочої групи щодо тарифів?

З часу попередньої наради, коли власники маршрутів надавали розрахунки щодо економічно-обгрунтованих тарифів на перевезення містом, робочою групою здійснено моніторинг маршрутів у різну пору доби та дні, внаслідок чого визначено коефіцієнт пасажиромісткості.

Заступник міського голови Лариса Кулікова наголосила, що у місті діє 16 пасажирських маршрутів, 10 з яких було охоплено моніторингом. В результаті виявлено недотримання кількості заявлених в кожному паспорті рейсів, розбіжності щодо кількості пасажиромісткості та пасажиропотоку. Це, в свою чергу, вплинуло на коефіцієнт, який є вирішальним при встановленні тарифу на проїзд. Виявляється, після проведення розрахунків тариф проїзду різними маршрутами коливається від 2,85 до 3,30 гривні, тобто підстав для підвищення тарифу до 3,50 гривні  в даний час немає. Відповідно, плата залишиться на рівні трьох гривень.

У ході обговорення депутат міської ради Ярослав Жук, котрий входив в робочу групу, порекомендував: узгодити графік руху маршруток по вулиці Устилузькій та Луцькій таким чином, щоб не було великих інтервалів між рухом; відремонтувати кармани біля автобусних зупинок, особливо в селищі цукрового заводу, та  ознайомити водіїв із переліком осіб, які мають право на пільгове перевезення.

У подальшому присутні акцентували увагу на графіках руху міських маршруток, які відсутні на зупинках, та які, зрештою, не дотримуються. Порекомендували їх розмістити   на усіх зупинках, а не тільки на центральних. Присутні перевізники зауважили, що  подекуди біля автобусних зупинок відсутні  дорожні знаки «Зупинка автобуса», що дає підстави паркуватися іншому транспорту та створювати перешкоди при посадці пасажирів.

На завершення наради Лариса Кулікова порекомендувала перевізникам переглянути паспорта маршрутів, їх відкорегувати, щоб при наступному перегляді тарифів на проїзд оперувати реальними розрахунками.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!