Ми обираємо депутатів для того, аби вони вирішували нагальні питання громади. Проте не завжди  обранці оправдовують довіру своїх виборців: то на сесії та засідання депутатських комісій не ходять; то звернення виборців ігнорують, а то й взагалі забувають про ту відповідальність, яку вони взяли на себе, коли вперто боролися за депутатський мандат.

Володимир-Волинська районна рада нинішнього скликання складається із більш-менш відповідальних депутатів. Проте стовідсоткова явка спостерігалася тільки на першій сесії. У подальшому, якщо взяти до уваги звіт голови  районної ради Романа Гука, явка депутатів коливался від   97 до 76 відсотків у липні.

Як пояснює начальник загального відділу Тетяна Пасось, частина депутатів – люди, зайняті в аграрному секторі.  Тому із 34 обранців тільки 8 районних депутатів – Олександр Юринець, Віта Принда, Ганна Фурман, Ігор Павловський, Василь Люлька, Володимир Луцюк, Сергій Потурай та Петро Козлюк не пропустили жодне пленарне засідання.

До речі, депутатка  Вікторія Середа за період із квітня 2016 року по березень 2017 року, жодного разу не дозволила собі прогуляти сесії.

Взявши до уваги поіменне голосування депутатів на сесіях районної ради у вищезгаданий період, видно, що дехто із депутатів не встигає на початок роботи сесії, тому долучається до розгляду  питань порядку денного із запізненням. Є й такі, які покидають сесійну залу якраз у розпалі роботи ради. Звісно, причин та пояснень цьому може бути безліч.

Серед депутатів району ми віднайшли кількох депутатів, які все ж таки собі дозволяли пропускати сесії. В  депутата Володимира Ліщука є цьому пояснення, він перебуває на тривалому лікуванні, тому, як ззначили в районній раді, навіть подав заяву про складання повноважень із голови депутатсьої комісії з питань депутатської діяльності та етики, дотримання прав людини, законності та правопорядку.

Двічі не були на сесії районної ради депутат від радикальної партії «Олега Ляшка» А.Кублій, безпартійні А.Яльницький та І.Антощак, депутати від ВО «Батьківщина» А.Оніщук та І. Павловський,  депутат від «Самопомочі» І.Яковів. Три рази проігнорував роботою ради безпартійний депутат А.Климюк.

Найнижча явка депутатів мала місце 15 липня 2016 року. Того дня на сесію райради не прибуло 8 депутатів. До речі, серед тих відсутніх немає жодного, хто б трудився в аграрному секторі.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!