За дві доби 1 та 2 квітня на чергову частину Володимир-Волинського відділу поліції надійшло 42 повідомлення та заяви.

У День сміху декотрим було не до веселощів, оскільки змушені були писати заяви до поліції про вчинені проти них злочини.

Так, 1 квітня зареєстрували заяву від 30-річної жительки Володимира-Волинського, в якій вона детально описала подію добової давності. Виявляється, 31 березня після полудневої пори, на ринку «Підзамче», візуально знайомий чоловік на ім’я Дмитро наніс їй удар в обличчя. Нині правоохоронці встановлюють причини нетактовної поведінки  місцевого мачо .

Того ж дня близько 20 години вечора зателефонувала на чергову частину жителька Володимира-Волинського та повідомила про те, що у дворі будинку, що на вулиці Ковельській, 136, триває гучна словесна перепалка між осабами протилежної статі. По прибутті поліції, встановлено, що раніше судимий 33-річний місцевий мешканець наніс тілесні ушкодження 30-річній жінці, внасідок чого її  доправлено до реанімаційного відділення Володимир-Волинського ТМО. Виявляється, що крім травматичного шоку, отриманого від нанесених побоїв, жінка перебувала у сильному алкогольному сп’янінні. Тому причини локальної «міжусобної війни» й досі невідомі, бо лікарі виводять потерпілу із алкогольної коми.

2 квітня надійшло повідомлення від працівника МЧС про знахідку часів Великої ВІтчизняної війни – трьох снарядів поблизу озера Лісного. Небезпечну знахідку локалізовано.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!