Лілія Будницька, 31-річна жителька Володимира-Волинського, в черговий раз звертається до небайдужих людей за допомогою. Після попередньої публікації вдалося зібрати 24 тисячі гривень, котрі були витрачені на проведення хіміотерапії та відновлення лейкоцитів в крові.

Жінка розповіла, що відразу після публікації відгукнулося дуже багато людей та були постійні перекази матеріальної допомоги.

«Я дуже вдячна всім людям котрі відгукнулися. Поки не стикнулася з такою бідою, то не думала, що людині в такій ситуації може допомогти 100 гривень. А виявляється, що така навіть не значна сума справді дуже допомагаю. Дуже вдячна тим, хто допомогам і нехай Вас береже Бог. На жаль змушена ще просити допомогу у небайдужих. Хто може відгукніться. Я дуже хочу одужати і турбуватися за своїм сином. Йому 22-го квітня виповниться лише 8 років. Всім вдячна хто небайдужий до моєї біди,» – зазначила Ліля Будницька.

Перша хіміотерапія коштувала 11-ть тисяч гривень. Однак відразу після проходження курсу, лікарі діагностували зменшення лейкоцитів в крові до показника 0,63 ( при нормі від 4 до 9). Лілії призначили дорого вартісне лікування, де один укол коштував 800 гривень (загалом їх було 6-ть) та два тижні реабілітації після першої хіміотерапії.

Зараз жінці призначили другу хіміотерапію, котру проведуть 6-го квітня. Після цього лікарі зроблять аналіз ПЕТ/КТ, котрий коштує 10-ть тисяч гривень. Саме цей аналіз покаже як проходить лікування.

Нагадаємо, в січні 2017-го року пані Лілії озвучили діагноз “середостіння лімфома Ходжкіна” та призначили лікування, до якого, за попередньою інформацією, увійде 6-ть хіміотерапій.

Тим, хто бажає підтримати жительку Володимира-Волинського, прохання перераховувати кошти на картку Приватбанку пані Лілії

5168 7555 3147 8002 Будницька Лілія Сергіївна

телефон матері Лілії 0982943044 Світлана Яківна

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!