На порозі Пасхальних свят та Провідної неділі робітниками комунального підприємства «Ритуальна служба» проводиться прибирання на обох кладовищах Володимира-Волинського.

Як зазначає директор підприємства Ганна Кушнірук, роботи вистачає. Тільки одних закинутих  могил за ними закріплено 200, більша частина яких вже прибрана, відновлені  хрести. Однак щороку їх стає все більше. Тому останні дні перед Проводами чотирьом робітникам ритуальної служби  доводиться  йти кладовищами та, як кажуть, зачищати територію під похованнями від бур’янів.

Продовжуватиме комунальне підприємство й надалі зрізувати дерева. Проте, як наголосила Ганна Михайлівна, ця процедура є надто дороговартісною і небезпечною, бо кругом пам’ятники, які можна ненароком пошкодити гіллям.

«Ладомирському» кладовищу вже далеко за сотню літ. Проте питання його знесення не стоїть, бо є ще чимало місць, які вже рідні забронювали і оплатили.   Тільки після того, як буде  здійснене останнє поховання, пройде 25 років, ставиться питання про знесення кладовища.

Щодо квітів, то під час розмови  з робітницею ритуальної служби дізналися, що вони не мають змоги купувати нові букети, тому вибирають кращі із тих, які викинули на сміття. На братських могилах квіти висаджує КП «Троянда».

На завершення розмови Ганна Кушнірук  вирішила через наш медіа ресурс звернутися до усіх, чиї родичі поховані на міських кладовищах, з проханням поприбирати могили, бо це святий обов’язок  кожного з нас.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!