Учора у культурно-мистецькому центрі відбувся майстер-клас з писанкарства для дітей з обмеженими потребами, які організували для них Фонд «Прибужжя» та депутат міської ради Максим Клим’юк.

Навчала діток тонкощам розпису на яєчній шкарлупі майстриня з Нововолинська  Олександра Струбицька.

Ось уже  20 років вона займається улюбленою справою і ділиться досвідом з іншими. Як розповідає пані Олександра, її цьому навчила мама, а вона у свій час перейняла майстерність від прабабусі.

Для мене писанка є великим потужним символом прийдешнього Великодня, символом оновлення і нового життя, – розповідає майстриня. – І свідченням того, що Христос воскрес і життя повертається на круги свої. Саме тому мені хочеться щоб мистецтво розпису великоднього яйця передавалось далі. Цього року вперше практикуюсь у роботі з дітками з особливими потребами. Хочу зауважити, що у них дуже багато світла і тепла. Це вдячна і хороша аудиторія. Мені подобається з ними працювати. До того проводила подібні уроки у школі, де колись працювала, потім з вихованцями соціальних проектів та учнями недільної школи. Мені приємно що їм це цікаво. Можливо, хтось у подальшому буде вдосконалювати навики.

Організатор проекту «Турбота взамін на любов» Максим Климюк, який проводився минулого року для діток з обмеженими можливостями, зауважив, що не дивлячись на те, що проект завершився, він і надалі продовжує підтримувати зв’язок  з родинами-учасниками. А перед Великоднем вирішив організувати ось такі майстер-класи. І зізнався, що навіть сам спробував розписати писанку, але це виявилось непросто. Але дивлячись, як це роблять діти, не стримує захоплення ними і запевняє, що серед них є насправді талановиті і творчі особистості.

До цього заходу долучились переможці півфіналісти шоу «Битва талантів» Юрій Бурцан та Сергій Ляшенко, котрі подарували дітям і батькам чарівні мелодії під гітару і дудук.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!