Днями директор Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості Наталія Уколова провела чергову зустріч з директором ПП «Володимир-Волинський Скло -центр» Кузьмінчук Людмилою Степанівною.

ПП « Володимир-Волинський Скло-центр» – це сучасне підприємство, що пропонує вироби зі скла та дзеркала. Компанія заснована у 2005 році. За доволі нетривалий час там досягли промислового рівня виробництва. Фірма є одним з найбільших виробників скляних та дзеркальних виробів у Волинській області.

Матеріальна база виробничих цехів дозволяє обробляти значні об’єми замовлень. Компютеризована порізочна лінія забезпечує високоточну прямолінійну та криволінійну обробку скла та дзеркала. Використання найновітніших станків дає можливість кваліфікованим працівникам якісно і швидко виконувати роботи по шліфуванню і поліруванню торцевих частин виробів. Матування скла та дзеркала здійснюється піскоструменевою обробкою. Завдяки лінії термічної обробки маємо можливість вигинати скло різного ступеня кривизни.
Для виготовлення скляних виробів використовується сировина як вітчизняного так і закордонного виробництва, що повністю відповідає європейським стандартам якості.

Під час зустрічі було обговорено низку актуальних проблем працевлаштування громадян, зокрема соціально-незахищених верств населення та осіб з обмеженими фізичними можливостями, а також ефективність використання на підприємстві робіт тимчасового характеру.

Окрім того було проінформовано про послуги служби зайнятості, професійно-кваліфікаційний склад безробітних, впровадження електронного сервісу, який забезпечить спрощення надання інформації щодо подання вакансій та подання звітності ( електронний кабінет роботодавця).

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!