За добу 6 квітня до правоохоронців Володимир-Волинського відділу поліції надійшло 27 повідомлень.

Зателефонував до поліції місцевий житель, котрий повідомив, що поряд із його обійстям хтось покинув легковий автомобіль, який, на його думку, перебуває у розшуку. Після приїзду слідчо-оперативної групи вдалося з’ясувати, що дане авто марки «Мітсубісі», належне 31-річному жителю Житомирської області, таки причетне до злочину, скоєного на території Іваничівського району ще у січні 2017 року.

Після проведення відповідних заходів, автомобіль доправлений до Іванич.

Надійшло повідомлення від жителя села Острівок про те, що на подвір’ї його 85-річної сусідки, яка в даний час проживає у Володимирі, блукають незнайомі люди та намагаються проникнути всередину оселі. Правоохоронці з’ясували, що дармовим вирішив поживитися 20-річний односелець заявника, котрий ніде не працює.

Про крадіжку осі до трактора ЮМЗ повідомив житель вулиці Берегового, а 86-річна бабуся із села Федорівка написала заяву про те, що її побив 62-річний син, котрий свого часу вже мав неприємності із законом.

Шахраї не оминають своєю увагою Володимир.

Як підтвердежння цьому – заява від 70-річного жителя вулиці Ковельської про те, що під виглядом обміну доларів на гривні, невідомий шахрай видурив у дідуся 12 тисяч гривень.

Під час проведення оперативно-слідчих заходів, поліцейським вдалося відшукати сумку шахрая, яку він швидше всього забув,  даючи драпака з квартири.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!