У місті Всесвітній день здоров’я розпочали із загальноміської зарядки.

Організаторами цього заходу виступила рада з питань молодіжної політики при міськвиконкомі (голова – Максим Клим’юк) та управління освіти, молоді та спорту (керівник – В’ячеслав Петрук). 

Не дивлячись на те, що загальноміська зарядка розпочалась о 7 ранку, на площі біля культурно-мистецького центру вона зібрала чимало люду. Це й студенти, і школярі, підприємці, чиновники, журналісти та депутати міської ради.

Проводили ранкову зарядку керівник школи вуличних танців M-Jump Dance School Роман Дячок та тренер цієї школи Ілля Романюк.

Учасників ранкової зарядки привітав  голова ради з питань молодіжної політики при міськвиконкомі Максим Клим’юк і висловив сподівання, що такі заход станють традиційними у місті і це буде найкраще пропагування здорового способу життя.

Нагадаємо, Всесвітній день здоров’я, відзначається щорічно 7-го квітня. Це свято увійшло в традицію із середини минулого століття.

Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ», а точніше дню прийняття статуту цієї організації.

This slideshow requires JavaScript.

 

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!