Нещодавно у Луцьку проходили обласні змагання серед студентської молоді вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації.
Уже стало традицією, що дівчача збірна з баскетболу Володимир-Волинського педагогічного коледжу (тренер – викладач вищої категорії Тарас Савчук) – у трійці лідерів обласних змагань.

Цьогоріч суперниками наших баскетболісток були всі луцькі команди: Луцький педагогічний та технічний коледжі, Волинський технікум НУХТ, Луцький коледж технологій та бізнесу ВНУ, Луцький коледж рекреаційних технологій та права.

Самою захоплюючою була гра зі студентками Луцького педагогічного коледжу, коли володимирська команда більшу частину гри йшла нарівні з багаторічними чемпіонами. Трішки нашим спортсменам не вистачило витривалості, проте, вцілому, гра пройшла на високому рівні.

Цьогоріч у збірну команди увійшли як юні баскетболісти так і досвідчені четвертокурсниці (на фото – зліва направо):
Коваленко Юлія,Янусь Ольга, Поліщук Іванна ,Войтичук Яна, Бойкот Інна,Муравецька Христина, Лазарук Тетяна, Савчук Тарас Олександрович( тренер ), Сакура Алла, Федорук Катерина, Козачук Олеся, Гашпуренко Наталія.

Хотілося б відзначити те, що основа команди – з Володимира-Волинського та Володимир-Волинського району.

Тренер з баскетболу Тарас Савчук каже, що дуже важливо, коли приходять у коледж підготовлені спортсмени і дякує тренерам, вихованці яких є членами збірної: Кондисюк Вірі Петрівні, яка більше 25 років віддала розвитку баскетболу у Володимирі-Волинському, вчителю фізичної культури та тренеру спеціалізованої школи – інтернат Боричук Наталії Анатолівні ,Климюку Віктору Миколайовичу – вчителю фізичної культури Ласківської ЗОШ , Борису Володимиру Миколайовичу – вчителю Суходільської ЗОШ, Волох Валентині Миколаївні – вчителю Любомльської ЗОШ та всім вчителям і тренерам , які докладають зусиль для розвитку баскетболу на Волині.

А ще тренер каже, що по закінченні коледжу було б добре, щоб у спортсменів залишилась якась пам’ятка про спортивне студентське життя, тому й звертається до небайдужих людей у пошуках спонсора.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!