Нещодавно ми подавали картину депутатської активності у Володимиро-Волинському районі у плані відвідування сесій та засідань профільних депутатських комісій.

Нині намагатимемося об’єктивно подати подібну картину, тільки вже по депутатах міста Володимира-Волинського.  Охопимо період за весь минулий рік і по перше квітня нинішнього року.

Відразу ж варто наголосити, що депутатський корпус є активним та відповідальним перед громадою, незалежно від партійних вподобань.

Сесії та пленарні засідання відвідувало  90%  обранців. Хоча є й такі, які дозволяють собі ігнорувати свої депутатські зобов’язання.  Якщо взяти минулий рік, то три і більше сесій пропустили депутати від БПП Н.Замрига, В.Зінкевич та О.Токовий; від «Нашого краю» І.Омельчук; від «УКРОП» С.Федонюк та С.Сьомак. До речі, депутат Сьомак побив усі рекорди відвідування, його не було на 5 сесіях.  Вже цього року на жодній сесії не була присутня Н.Замрига.

У минулому році три  і більше  засідань депутатських комісій проігнорували  депутати Барщевський С.,Вірковський В., Дмитрук Л.,Жук Я.,Замрига Н.,Ковальчук О.,Мороз Р., Омельчук І.,Принда А., Савельєв М.,Сьомак С.,Токовий О.,Федонюк С.,Цаль-Цалко Г. та Шевчук І.

Депутат від «УКРОП» Олексюк В.  взагалі на жодному із засідань комісії не побував.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!