Четвертий рік поспіль у Володимирі-Волинському проходить весняна торгівельна акція.

Цього року під назвою «Весняний цінопад» вона проходила 7 квітня з 16.00 до 20.00 та вражала жителів нашого міста приємними знижками, діапазон яких коливався від 10% до 60%.

За все це ФПП «Бізнес-Центр» та володимирські споживачі дякують власникам магазинів.

Підприємців бажаючих брати участь у даній торговельній акції, з кожним роком стає все більше і у 2017 році до акції приєдналося 20 закладів торгівлі!

Це були магазини, що реалізують дитячий, чоловічий, жіночий одяг, взуття та аксесуари, білизну, іграшки, меблі, будівельні та господарські матеріали.

Вперше цього річ долучилася до акції кав’ярня «Kava Avenue”, яка створила для жителів нашого міста чудову атмосферу завдяки організованому арт-вечора в рамках акції «Весняний цінопад». Тому, поспішаючи, від одного магазину до іншого володимирчани мали змогу підбадьоритися випивши смачної кави.

Найактивніше жителі Володимира-Волинського цього разу скуповували одяг та взуття, аби встигнути оновити свій гардероб до Великодня.

Окрім того, як зазначила директор ФПП «Бізнес-Центр» Оксана Сапіга,  через спільноту «Типовий Володимир» та «Бізнес-Центр», за допомогою програми рандом, проводився розіграш чотирьох подарункових сертифікатів номіналом по 200 грн. на покупку в магазинах, що стали учасниками акції «Весняний цінопад».

Надіємось захід дав змогу жителям та гостям міста придбати бажаний товар з приємними знижками.

This slideshow requires JavaScript.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!