За добу 10 квітня на чергову частину Володимир-Волинського відділу поліції надійшло 25 заяв та повідомлень.

Минулої доби правоохоронцям додала роботи зникла 15-річна місцева мешканка, учениця 9-го класу однієї з місцевих шкіл, котра після словесної перепалки із батьком, після 9-ої вечора зібралася та пішла з хати. Коли за певний час школярка не повернулася, батько забив тривогу, зателефонувавши до поліції.

Після прибуття до місця проживання дівчини, правоохоронцями віднайдено  записку подібного змісту: «Вибач, я хотіла, щоб ти гордився мною, але я виявилася найгіршою дитиною у світі». Ознайомившись із написаним,  було посилено склад пошуковців та враховуючи, що помешкання заявника знаходиться поблизу колишнього танкового полку,  ретельно прочісувалася саме ця територія. Заглядали у кожну шпарину, обійшли усі закинуті казарми. І вже близько опівночі дівчина сама вийшла зі своєї схованки. Чи змерзла, чи усвідомила, що вчиняє неправильно, вона сама повернулася додому.

Минула доба не обійшлася без заяв про крадіжки та шахрайство.

Зокрема, зателефонував до поліції 55-річний місцевий житель та повідомив, що невідомою особою викрадено велосипед, який він залишив біля магазину «ВОПАК», що у центрі міста. Сума збитків становить 2000 гривень.

Звернувся до правоохоронців приватний підприємець, що проводить будівельно-ремонтні роботи з благоустрою в місті, в якого із будівельного вагончика, шляхом незаконного проникнення, невідомою особою викрадено електричну болгарку та 30-метровий подовжувач.

По обох випадках тривають оперативно-пошукові дії.

Надійшо повідомлення від оператора автозаправки що в Устилузі, про те, що 3 квітня близько пів на одинадцяту вечора власник легкового автомобіля із естонською реєстрацією влив у бензобак 52 літри бензину та зник у невідомомму напрямку.

Ще одне повідомлення прозвучало від 36-річної жительки Володимира-Волинського про те, що близько 15 години на її мобільний телефон надійшов дзвінок від невідомої особи жіночої статі. Представившись працівником «Ощадбанку», «дбайлива» працівниця повідомила жінку, що задля розблокування її банківської картки, потрібно повідомити пін-код доступу. Не відчувши у голосі фальші, жінка самостійно видала всю інформацію, внаслідок чого позбулася 4000 гривень, що були на банківському рахунку.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!