За добу 11 квітня  до поліції Володимира-Волинського звернулося 18 людей.

Надійшла заява від жительки села Мокрець Турійського району, що 10 квітня близько 16 години візуально знайомий Віктор збив її з ніг на сходинках супермаркету «Салют», що у Володимирі-Волинському, після чого витягнув із її сумочки гаманець, в якому було приблизно біля двох тисяч гривень. Ось тільки чому ця жіночка тільки на другий день заву до поліції написала, невідомо.

У нашому районі, як вивляється, вже почали “красти” газ. Надійшо повідомлення від працівника ПАТ «Волиньгаз» про те, що під час перевірки нормативу використання газу у 40-річної жительки села Березовичі встановлено, що фактичні його витрати не відповідають площі житла та наявності газових приладів.  Взявши до уваги квитанції на сплату за два роки, газовики вивили, що ця жінка використала лише 300 кубів газу.

Довелося слідчо-оперативній групі відреагувати на повідомлення місцевого відділу МНС. Учора на вулиці Поліської Січі будинку №5, в квартирі, що на першому поверсі, відбулося загорання. Після прибуття обох служб, вогонь оперативно локалізовано.

Ймовірна причина займання – необережне поводження з вогнем під час паління у ліжку. Сам курець не постраждав.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!