12 квітня перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук та начальник управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради В’ячеслав Петрук відвідали навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ст. №3-ліцей»  міста, аби на власному досвіді оцінити роботу нових мультимедійних комплексів, які встановлені у двох класах математики та кабінеті точних наук. Оснащення навчального закладу здійснено в рамках обласної Програми підтримки навчальних закладів нового типу саме з метою впровадження новітніх технологій на уроках природничо-математичного циклу. Це сприяє інтенсифікації, унаочненню навчання, розвитку уваги та підвищенню цікавості дітей до шкільних предметів.

Роботу інтерактивної дошки демонстрували декілька вчителів, зокрема, вчитель математики Наталія Сачкова, яка на прикладах показала усі можливі опції. Окрім дошки, комплекс складається з ноутбука та проектора, втім, користується ними лише вчитель, а от у дітей відтепер фраза «зараз до дошки піде….» викликає лише позитивні емоції і бажання знову і знову працювати з цим дивом технічного прогресу. Реагує сенсорний екран і на спеціальну указку-маркер, і на дотик руки. Дошка дозволяє креслити плоскі та створювати 3D-зображення об’ємних фігур, визначати довжину сторін та градус кутів, створити систему координат, записати формули та графіки, продемонструвати презентацію чи вийти в мережу Інтернет. Одночасно екран реагує на дії десяти користувачів, тому передбачає групову роботу.

– На придбання цього обладнання, а також 5 додаткових ноутбуків, математичних стендів з основними формулами та теоремами, а також стереометричного набору  використано 219 тисяч гривень, – розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Васильчук. Вона зазначила, що освітня реформа спрямована на все більше охоплення учнів профільним навчанням, а більшість старшокласників та їх батьків НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №3-ліцей» бажають, аби поглиблене вивчення було спрямоване на точні науки. Це пов’язано з розвитком інженерії та інформаційних технологій – спеціальностями, які школярі обирають для себе у якості майбутньої професії. А завдання НВК – дати належний рівень знань дитині, яка прагне вступити на навчання до престижного вишу.

Посадовці міської ради відвідали також урок математики та поспілкувались зі школярами. Діти висловили своє захоплення технічними новинками та щиро пообіцяли ставитись до цього майна дуже бережно. У свою ж чергу керівники розповіли, що планують уже в цьому році поповнити матеріально-технічну базу навчальних закладів міста необхідним обладнанням, що сприяє активному розвитку дитини та відповідає усім вимогам сучасності.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!