У кожного свята є свої традиційні страви. Так і пасхальний стіл за звичаєм прикрашають фарбовані яйця та паска. Хороша господиня ніколи не буде питати, де купити паску. Вона її пектиме сама. А для тих, хто пектиме паску вперше, декілька порад.

У Великодня, як і у будь-якого іншого свята, є своя історія, яка розповідає про походження її символів і пояснює їхнє значення. Паска – це здобний хліб круглої форми, що прикрашає пасхальний стіл. Її пекли саме круглою, бо саван Ісуса Христа мав подібну форму. Паска має бути неодмінно здобною, оскільки за переказами до смерті Ісуса він з учнями споживав прісний хліб, а після чудесного воскресіння вони стали їсти дріжджовий хліб (квасний). З тих пір і повелося робити тісто для паски здобним.

Збираючись приготувати паску своїми руками, візьміть до уваги декілька порад:

  • Вершкове масло не повинно бути твердим, тоді паска буде м’якою і ніжною.
  • Вершкове масло повинно саме розм’якнути при кімнатній температурі, а не при нагріванні.
  • Можна використовувати паперові формочки, зроблені спеціально для випікання пасок.
  • Ще в якості форми можна використовувати алюмінієвий або посуд із нержавійки. Але в цьому випадку його необхідно вистелити добре промасленим пекарським папером.
  • Пекарській папір можна замінити звичайним, який використовують в офісах. Але його необхідно добре змастити маслом або свинним жиром.
  • Щоб тісто не прилипало до рук, змочуйте його водою або рослинною олією.
  • Готовність паски перевіряється лучинкою або тонкою шпажкою, яку встромляють у паску. Якщо вона суха – паска готова.

Іще декілька порад від мудрих наших предків: готуючи тісто, думайте тільки про хороше, а усілякі злі та тривожні думки – просто відганяйте.  Не дозволяйте сусіду або незнайомцю входити в будинок, коли ви замішуєте тісто. Не шуміть в помешканні, де рухається паска. А коли вона вже печеться в печі чи  духовці, не сідайте на стілець – паска може осісти і стати пласкою.

Перед тим, як випікати паску, господиня білила та прибирала хату. Сама чистенько одягалася та з чистими думками та гарним настроєм замішувала тісто. Воно «відчуває» господиню, її настрій і поводиться відповідно.

Спекти добру паску вважалося найважливішою подією, бо з того, яка вона вдасться, судили про долю усієї родини.  Якщо паска збоку надтрісне – на добро і багатство; зверху трісне – чекай біди; западеться – хвороба або смерть.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!