До Пасхи залишилися лічені дні. Люди метушаться у пошуках найнеобхідніших продуктів, які становлять основу нашого щедрого столу. Перш за все, купують м’ясо, ковбаси.

Звісно, Володимир-Волинська міська рада свого часу зробила подарунок, організувавши для гостей міста та городян 1 квітня ярмарок. Пороте дехто вирішив не скуплятися наперед і нині вистоює черги за цими продуктами. Такі черги  утворюються іноді далеко ще перед відкриттям магазинів, зокрема «М’ясної хати та «М’ясної точки». І це тому, що поки що там ціна м’яса та бочка коливається між 80 до 90 гривень.

На базарі  у чистий четвер ціна кілограма шинки  становила від 90 до 120-130 гривень. Бочок – 70 і вище. Таких захмарних цін не бачли навіть продавці, не те що покупці.

Продавець м’ясного відділу госпрозрахункового ринку зауважила, що пересвятковий ажіотаж просто вводить декого із продавців в кураж, тому ціни вони щодня виставляють дедалі вищими.  І повірте, черги все одно справно шикуються, бо за день-два продукція розкупиться і можна залишитися без печеної шинки.

У країнах Заходу у передсвяткові дні організовують різного роду промоції, знижують ціни, аби кожнен зумів собі дозволити купити більше та краще. У нас же все навпаки. Чим ближче свято, тим вищі ціни.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!