Днями слідчі Володимир-Волинського відділу поліції спільно з працівниками Управління захисту економіки у Волинській області припинили діяльність двох закладів незаконного грального бізнесу, які діяли в райцентрі під виглядом розповсюдження лотерей.

Заклади незаконного грального бізнесу функціонували в нежитлових приміщеннях будинків на вулицях Ковельській і Князя Василька, – про це повідомляють у секторі комунікації поліції Волинської області.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального Кодексу України було проведено санкціоновані обшуки в обох виявлених закладах грального бізнесу. Під час слідчих дій вилучено комп’ютерну техніку, яку правоохоронці направили у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр для проведення комп’ютерно-технічної експертизи.

Поліція встановлює осіб, котрі можуть бути причетні до вчинення вказаного правопорушення.

Нагадаємо, що відповідно до статті 203-2 Кримінального кодексу України зайняття гральним бізнесом, зокрема, карається штрафом від 170 тис. грн. до 680 тис. грн. із конфіскацією грального обладнання.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!