20 квітня вдбулося засідання виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, на розгляд якого виносилося 29 питань.

Розпочали  слухання із підсумків виконання бюджету міста за І квартал 2017 року, основні показники якого донесла до присутніх начальник управління фінансів Тетяна Шибирин.

Зі слів доповідача відомо, що бюджет міста виконано на 129 %, що у грошовому еквіваленті становить  додаткових 7,2 мільйона гривень. В основному наповнення відбулося за рахунок ЄСВ, акцизного податку, ПДФО, податку від майна та відсотків від розміщення коштів на депозиті.

Поряд з тим, у місті є проблема із заборгованістю державних установ та підприємств-банкротів, що становить 3,5 мільйона гривень.

Зокрема, КЕВ винна 1,8 млн. грн. податку за землю, водоканал – 587 тисяч грн. податку на прибуток. При тому, що цьому комунальному підприємству держава заборгувала 2,4 млн. грн. різниці в тарифах. Не профінансовано державою 45 млн грн. субсидій на житлово-комунальні послуги.

Підсумовуючи дане питання, міський голова Петро Саганюк наголосив на  незрозумілій політиці Міноборони щодо звільнення КЕВ від земельного податку, у той же час десятки гектарів землі під колишнім танковим полком, військторгом облогують. Крім цього, житло військових передано на баланс громади міста, а земля під будинками й надалі  на балансі військового міністерства.  Тому порадив й надалі використовувати усі важелі впливу щодо наповнення бюджету міста.

З інформацією про організацію харчування учнів  загальноосвітніх закладів міста доповіла начальник управління економіки Оксана Субицька.

Вона, зокрема озвучила, що робочою групою було проінспектовано усі їдальні шкіл міста на предмет дотримання санітарного стану та якості харчування учнів. Щодо  його вартості, то воно складає 5 гривень для учнів 1-4 класів та 8 – для пільгової категорії. Навела для порівняння вартість харчування учнів Ковеля, Нововолинська та Луцька.  По деяких шкільних їдальнях, зокрема ЗОШ №1, ЗОШ №3 та ЗОШ №5, були зауваження санітарного характеру: побиті або відсутні рукомийники, у харчоблоках потріскана плиточна підлога. Не в усіх школах забезпечується склад меню із страв, які вказані у перспективному.

Підсумовуючи свій виступ, пані Субицька подала ряд пропозицій та рекомендацій директорам шкіл.

На завершення міський голова Петро Саганюк, зважаючи на останні трагічні події із військовослужбовцями, дав завдання вивчити питання обмеження реалізації спиртного у нічні години. Восени очікується формування зенітно-ракетного полку, а це додаткових 5-6 тисяч військових.

Решту питань, що стосувалися соціального спрямування, майнового, житлового та земельного  характеру розглянуті у спрощеному режимі шляхом їх підтримання членами виконкому.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!