Порівняно нещодавно у приміщенні колишнього відділення «Креді Агріколь Банк» на вулиці Ковельській, 73 у Володимирі-Волинському відкрилася нова аптека – «3І». Яка, до речі, єдина у місті отримала  право на реалізацію ліків за Програмою «Доступні ліки».

Допоки інші аптеки вагалися, представники цього аптечного закладу зголосилися прийняти участь у нараді управління охорони здоров’я Волинської ОДА та першими звернулися до місцевої влади щодо намірів взяти участь у реалізації  проекту.

У  більшості містах Волині та навіть самому Луцьку  переважне право реалізації  програми   надано аптечним закладам «Волиньфармпостач».

Держава на цю програму у 2017 році виділила півмільярда гривень, більше 800 тисяч із яких освоюватиме Володимир-Волинський та район.

Діяти програма почала з 1 квітня. Для того аби нею скористатися, потрібно прийти на прийом до лікаря та відповідно отримати рецепт.

На час спілкування із завідуючою аптеки «ЗІ»Людмилою Бігун,  більше тисячі хворих скористалися правом отримати безкоштовні або із незначною доплатою ліки.  Людям надається право вибору медикаменту: якщо хтось виявить бажання придбати  аналог безкоштовних ліків за дрожчою ціною (здебільшого виробника «Здоров’я»), йому надається таке право. Тільки за умови – потрібно доплатити різницю в ціні.

Крім цього, мережа аптек «ЗІ» надає 5-ти відсоткову знижку для соціально-незахищених  верств населення та пільговиків, а для учасників АТО діє 7-ми відсоткова знижка.  Таке піклування потрібно лише вітати.

Декілька слів про заклад. Ціни на ліки лояльні та приємні. Обслуговування коректне та доброзичливе. Людям намагаються  розтлумачити та запропонувати те, що найкраще підходить.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!