Ми й надалі продовжуємо оприлюднювати доходи місцевих чиновників та голів  сільських громад, скориставшись інформацією із Єдиного Державного реєстру електронних декларацій.

Цього разу візьмемо для порівняння статки голів практично сусідніх сільских рад – Білинської та Оваднівської.

Розпочнемо з Білинського сільського голови Базилюка Миколи Пилиповича.

Микола Пилипович набув у власність три земельні ділянки, відповідно площею 1200 м кв, 2000 м кв та 2500 м кв.  Проживає його родина, котра складається із нього та його дружини Валентини, у будинку загальною площею 54 м кв. Жодного нерухомого майна Базилюк не має.  Що стосується доходів, то у цій графі декларації зазначено його річну заробітну плату в сумі 83131 грн т пенсію дружини – 11488 грн.

Оваднівський сільський голова Панасевич Сергій Степанович задекларував аж п’ять земельних ділянок загальною площею 8299 м кв. На чотири земельні ділянки (6201 м кв)  Панасевич набув  право  приватної власності у 2009 році, а його дружина, на земельну ділянку площею 2098 м кв, у 2015 році. Дружині Галині належить також офіс (63 м кв), пилорама (202 м кв), стоярний цех (466 м кв). Крім того, Сергій Степанович задекларував незавершене будівництво житлового будинку площею 110 кв м, яке належить йому.  Нерухомого майна у вигляді транспортних засобів у Панасевича немає.

За минулий рік голова сільської ради задекларував доходи винятково у вигляді власно заробленої заробітної плати, яка становила 63 066 грн. Доходи дружини декларант чомусь не вказав.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!