У суботу у районному будинку культури  відбувся півфінал шоу «Битви талантів», у якому взяли участь тридцять учасників.

Не можна було не помітити, що усі учасники підготувались до виступу ретельно, представивши не огляд журі не тільки нові номери, а й розбавивши їх танцювальним та інструментальним супроводом.

Саме цим відзначилась Уляна Сурмик, котра виконала пісню під акомпанемент інструментального ансамблю, додавши танцювальні елементи.

Сергій Ляшенко, котрий відкрив володимирчанам вірменський дудук, цього разу чарував усіх мелодією з репертуару «Океану Ельзи». Пісня «Обійми» досить незвично звучала у виконанні такого ж незвичного для волинян інструменту. На думку члена журі Лариси Половньової, у якої вдалося взяти коментар після закінчення шоу, виступ Сергія можна було б розбавити ще одним музичним інструментом та відеосупроводом.

Юрій Бурцан знову дивував грою на гітарі. Цього разу йому знадобилась … ложка. А гучні оплески у залі стали доказом, що публіці таке ноу-хау музиканта сподобалось.

Найзапальнішим був виступ колективу Романа Дячка «MJUMP DANCE SCHOOL»,  під час якого його учасники буквально «порвали» зал, здобувши не тільки його симпатію, а й прихильність журі.

Дві гімнастки, дві Анастасії – Марчук та Планковська тішили глядачів гімнастичними трюками.

Соломія Степанюк вирізнялась серед вокалістів, репертуар яких складався з україномовних музичних композицій, не тільки сильним голосом, а й виконанням західного хіта. Досить непоганим, на думку Лариси Половньової, був виступ Віталія Голіча, котрий запам’ятався гарним тембром голосу та виконанням авторської пісні, яку присвятив своєму викладачеві Володимиру Музиченку. Шкода, що не поповнила склад фіналістів Софія Боць. Дівчинка не тільки чуттєво, аж до до мурашок на шкірі продекламувала власний вірш, присвячений подіям на Сході.

Запальний пасадобль Маші Подзідзей та Всеволода Грицевича змусив подумки перенестись глядачів в Іспанію. Однак, деяких наприкінці шоу цікавило, чому відбулася зміна партнера. За словами організатора шоу Максима Клим’юка, вони йшли на зустріч абсолютно усім учасникам тлант-шоу, щоб ті мали можливість максимально проявити себе у півфіналі. Тож подібні зміни у складі відбулися не тільки у цієї пари.

Танцювальний колектив «Веселка» закружляв у поліському танку «Ойра»

Маленькі Боні і Клайд – Ольга Васильчук і Денис Федина (викладач Наталія Лис) припали до душі усім, хто знаходився у залі. На жаль, у фінал танцювальна пара не потрапила.

Цікавими фокусами дивував Едуард Місюк. А юні гімнасточки Діана Матіюк, котра пройшла у півфінал шляхом інтерактивного голосування та Анастасія Прасюк  радували глядачів пластичними виступами.

Родзинкою вечора, на яку чекала як чоловіча так і жіноча половина глядачів у залі, став танець на пілоні у виконанні Аліни Возкаєвої. Дівчині чергове вдалося вразити не тільки глядачів, а й журі.

Кульмінацією шоу став виступ учасника «Голос. Діти» Олександра Чишія.

Отож, до фіналу потрапили танцювальні колективи «MJUMP DANCE SCHOOL» та «Веселка», Юрій Бурцан, Сергій Лященко, Аліна Возкаєва, Ірина Гонтарук, Анастасія Марчук та Анастасія Планковська,  Соломія Степанюк, Анастасія Гриб, Олександр Чишій, Маша Подзідзей та Всеволод Грицевич. Однак, після шоу відбулися суддівські дебати, в результаті яких було вирішено допустити до фінальної битви Олександру Животягіну, Оксану Цвинкалевич, клуб «Грейс» та Віталія Голіча.

Фінал шоу, у якому фіналісти з міста та району змагатимуться за головний приз – 30 тисяч гривень, відбудеться 20 травня!

Жанна БІЛОЦЬКА

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!