До минулого року у Володимирі-Волинському ніхто не чув про існування такої собі  приватної фірми «Аміла», котра зареєстрована у Турійську та спеціалізується на дорожніх роботах.  Аж допоки вона не виграла тендер та не розпочала горезвісний ремонт вулиці Ковельської.

Розпочала ще на початку осені минулого року, проте зважаючи на «якісно» покладений асфальт, міська влада просто заборонила виконувати подальші роботи. Неодноразово викликали представників Служби автомобільних доріг, яка є замовником ремонтних робіт. Тому й донині на вулиці Ковельській тривають роботи. Уже здається втретє здирають асфальт та кладуть новий?

17 березня заступник начальника по будівництву Служби автомобільних доріг Волинської області Антонян Ншан, котрий прибув до Володимира-Волинського із  робочою поїздкою, запевняв, що у жодному випадку не допустять, щоб послідуючі тендери вигравала та ж «Аміла». І яким було здивування  серед керівництва міста, коли почули, що нещодавній тендер по ремонту доріг місцевого та державного значення знову виграла… «Аміла».

На сайті  «Закупки»  подано результати участі в «Прозорро» на ремонт доріг,  внаслідок яких лот №6 “Послуги з поточного дрібного ремонту автомобільних доріг державного значення,  ремонт дорожнього одягу та покриття 58460 м2” виграло ТзОВ «Аміла», з яким укладено 21 квітня контракт на загальну суму 9 983 400,00 грн. з ПДВ.

Для міського голови Петра Саганюка ця звістка стала вкрай несподіваною, про що він озвучив на нещодавньому засіданні міськвиконкому. Не меншою несподіванкою стали результати тендеру й для начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва міськвиконкому Віктора Фіщука.

Як зазначив у розмові Віктор Сергійович, це просто ночікувано почути про те, що й надалі дороги міста ремонтуватиме ця фірма, котра упродовж більше півроку ніяк не може вкласти якісний асфальт на тих декілька кілометрах вулиці Ковельської. І про що можна говорити, коли на часі ремонт вулиці Зимнівської та Устилузької?

Начальник управління здивований ще й тим, що під час спілкування із заступником начальника Служби автомобільних доріг їх твердо запевнили, що  у жодному випадку  Амілі»  не бути переможцем тендеру, адже на власні очі Антонян Ншан бачив отой «якісний» ремонт.

Проте, сталося усе навпаки.

Отож, шановні володимирчани, запасаймося карвалолом та готуймося до нових «звершень» приватної фірми.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!