У той час, коли східні кордони країни захищають українські військові, важливим залишається питання матеріально-технічного забезпечення Збройних сил України.

Це питання особливо гостро постало на Волині, куди незабаром повернуться на постійне місце дислокації до Володимир-Волинського бійців 14-ої окремої аеромобільної бригади. Відтак 25 квітня 2017 року, відбулася зустріч голови облдержадміністрації Володимира Гунчика з новим керівником оперативного командування «Захід» генерал-майором Олександром Павлюком, – повідомляє прес-служба Волинської ОДА.

За словами Олександра Павлюка, основна мета поїздки на Волинь – огляд військової частини, куди повернуться бійці 14-ої окремої аеромобільної бригади. Зокрема, генерал-майор вивчатиме питання щодо підготовки житлових фондів на відновлення бригади «зсередини». Окрім того, військовослужбовець відмітив бійців бригади, яка нині є однією з кращих військових формувань Збройних сил України, а також співпрацю та допомогу Волинської обласної державної адміністрації у напрямку підтримки військових.

Своєю чергою, керівник найвищої  виконавчої гілки влади в області звернувся з проханням до керівника оперативного командування «Захід» делегувати на  засідання сесії обласної ради, коли розглядатимуть питання підтримки військових з обласного бюджету, представників бригади, які побували на фронті, аби ті озвучили свої аргументи необхідності виділити 1 млн грн для ремонту казарм.  Рішення, до слова, двічі блокувалось.

– Не можемо допустити, щоб хлопці повернулися назад, а відповідних умов для проживання не створено. Окрім того, необхідно вже починали планувати комплекс заходів, які проведемо, коли повернеться бригада назад, аби максимально продемонструвати області, що таке 14-та бригада, – зазначив Володимир Петрович.

Довідково: Олександр Павлюк змінив на цій посаді теперішнього заступника командувача Сухопутних військ з бойової підготовки генерал-лейтенанта Ігоря Довганя.

Генерал-майор Олександр Павлюк пройшов всі сходинки військової служби на командирських посадах від командира взводу до командувача військ ОК «Захід».

З перших днів російської агресії бере участь у бойових діях. Будучи командиром 24 окремої механізованої бригади, успішно виконував бойові завдання та продемонстрував свої найкращі командирські якості. Особовий склад бригади першим став на захист територіальної цілісності та незалежності держави. Під його керівництвом особовий склад 24 Залізної бригади звільняв населені пункти Ямпіль, Лисичансь, Сєверодонецьк, Сіверськ, Закотне, Слав’янськ.

За сумлінну та бездоганну службу нагороджений орденами Богдана Хмельницького III та II ступенів, Державними відзнаками Міністра оброни України «Вогнепальна зброя» та «Знак пошани», Почесною грамотою Кабінету Міністрів України «За військову доблесть».

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!