27 квітня фахівцями Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості було організовано семінар для учасників АТО.

На цей захід запрошено заступника начальника відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Ольгу Тимошук.

Відкриваючи семінар, провідний фахівець відділу з питань зайнятості Ірина Єфімчук закликала запрошених учасників бойових дій  до діалогу шляхом озвучення проблем. Після декілька хвилинного знайомтсва, їх зацікавили пільги по оплаті житлово-комунальних послуг, оздровлення дітей влітку, порядок надання земельних ділянок та придбання житла, розмір виплат до травневих свят.

Учасники семінару нарікали  на некомпетентність деякихз чиновників; зволікання та тяганину під час отримання статусу інваліда війни; невиконання рішень апеляційного суду щодо розміру додаткових виплат учасникам УБД та порядок надання путівок на санаторно-курортне лікування.

Представник міського управління соціального захисту населення  надала відповіді на усі запитання, що цікавили запрошених та порекомендувала вчасно здавати документи для постановки на облік та відповідно призначення пільг та соціальних допомог.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!