26 квітня завершилася 20-а обласна спартакіада допризовної молоді, яка впродовж трьох днів проходила на базі 14-ої окремої механізованої бригади.

Учасники спортивно-військових змагань проживали, харчувалися, мали можливість у разі потреби отримати фахову медичну допомогу, й певна річ, здобували військовий досвід, який у недалекому майбутньому їм знадобиться, – йдеться на сайті Володимир-Волинської міської ради.

Нагадаємо, що участь у спартакіаді брали 22 команди з усіх міст та районів Волині та Волинського обласного ліцею з посиленою фізичною підготовкою ім.Героїв Небесної Сотні. Юнаки змагалися в бігу на 100 м, 3000 м, підтягуванні на перекладині, метанні гранати, подоланні смуги перешкод, стрільбі з автомата Калашинкова. Команда, яка захищала на спартакіаді честь Володимира-Волинського, була сформована з учнів Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки», студентів Володимир-Волинських агротехнічного та педагогічного коледжів, вищого професійного училища.

За результатами триденних змагань, перше місце в загальнокомандному заліку здобула команда Волинського обласного ліцею з посиленою фізичною підготовкою ім.Героїв Небесної Сотні. Срібло виборола команда Луцького району, а команда Володимира-Волинського стала бронзовим призером спартакіади, посівши почесне 3 місце в загальнокомандному заліку. Крім того, суддями змагань було визначено й кращих із кращих у кожній із номінацій. Так, володимирчанин Роман Шемчук став третім серед усіх учасників спартакіади в бігу на 100 м.

Церемонію нагородження переможців та учасників 20-ї спартакіади допризовної молоді на плацу 14-ї ОМБр під урочисту мелодію у виконанні військового оркестру провели начальник управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради В’ячеслав Петрук та головний суддя змагань підполковник запасу Олександр Вітюк. Вони подякували всім учасникам спартакіади за участь у ній, побажали міцного здоров’я, подальших спортивних звершень та успіхів у всіх життєвих починаннях, адже в кожного з юних учасників спартакіади таких – дуже багато попереду.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!