Вже довгий час держава «годує» своїх громадян, особливо тих, хто оформив субсидію на комунальні послуги та економить енергоносії, обіцянками монетизувати те, що кожний субсидіант заощадив.

То обіцяли, що повністю віддадуть зекономлені гроші, щоб людина утеплила будівлю, а потім казали, що  почнуть ескперимент із Львівської області, бо для усіх не вистачає в бюджеті коштів. І ось нещодавно міністри соціальної політики навперебій почали вихвалятися, як ото вони народ збагатять.

Під час спілкування із фахівцем управління соціального захисту вдалося дізнатися, що дійсно мова про монетизацію зекономлених енергоносіїв таки ведеться, навіть суму назвали – 700 гривень. І не більше.  Людина тільки повинна визначитися: або вона хоче одержати за 150 кіловат зекономленої електроенергії, або за 100 кубів газу.

Поки що механізму розрахунків соціальні установи не одержали, однак швидше всього, для того, щоб отримати живі гроші, потрібно ще раз звернутися до місцевого соціального захисту та написати заяву. Відкрити рахунок в банку або назвати поштове відділення, де одержується пенсія або інші соціальні виплати. Виплата, судячи із розмов, буде разова. А відштовхуватися будуть від зекономлених енергоносіїв опалювального сезону 2016-2017 років.

Ото заживемо, як таку суму одержимо!

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!