У період з 30 квітня по 13 травня у місті Києві відбудеться 62-й пісенний конкурс «Євробачення».

Участь у пісенному конкурсі візьмуть артисти та офіційні делегати із 43 країн світу, також очікується що 9 концертів «Євробачення» загалом відвідає понад 70 тисяч глядачів, у тому числі до 20 тисяч іноземців, які можливо будуть перетинати кордон через Міжнародний автомобільний пункт пропуску «Устилуг».

З метою забезпечення публічної безпеки та порядку, попередження вчинення провокацій та інших протиправних дій, у тому числі забезпечення безпеки дорожнього руху на особливий період (з 30 квітня по 13 травня 2017 року) в зв’язку з проведенням в Україні пісенного конкурсу «Євробачення», згідно вказівки ГУНП у Волинській області, у вказаний період буде проводитись відпрацювання території Устилузької територіальної громади. Про це повідомили у Володимир-Волинському міському відділі поліції.

Зазначеною вказівкою визначено тимчасову сервісну зону 3-4 км автодороги державного значення Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне з виставленням поста обмеження руху автотранспорту та створення тимчасової режимної зони на автодорозі від пункту контролю сервісної зони до МАПП «Устилуг» для забезпечення безпеки жителів міста Устилуг та інших громадян, у тому числі іноземних держав, які відвідуватимуть територію України, вивільнення населеного пункту від черг транспортних засобів.

У зв’язку з вищевикладеним поліція закликає усіх дотримуватись публічного порядку та безпеки дорожнього руху на території Устилузької територіальної громади.

Правоохоронці просять повідомляти у Володимир-Волинський міський відділ поліції за телефонами «102» та 2-25-70 про будь-які події, що загрожують публічній безпеці, про підозрілих осіб, які виношують протиправні наміри та про факти виявлення вибухонебезпечних та інших заборонених предметів.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!