Наприкінці квітня у Луцькому Палаці культури відбувся дев’ятий вокально-хореографічний Всеукраїнський конкурс «Твій шанс», у якому взяли участь понад тисячі найталановитіших учасників з усіх куточків України.

Перше місце в одній з категорій у ньому отримала юна володимирчанка, вихованка зразкової студії вокального співу «Лодомир» Ліна Ткачук, – пише Володимир-Волинський. Район.

Дівчинка навчається у ЗОШ №2 і протягом восьми років займається співами у викладача Галини Тюрікової, неодноразово була переможницею різноманітних конкурсів, таких як «Мамині зіроньки », «Лісова пісня», «Покори сцену». Участь у черговій вокальній битві принесла їй ще одну перемогу, яка ще раз підтверджує, що Володимир має чим пишатися.

Нагадаємо, вокальна студія «Лодомир» дала путівку в життя не одній талановитій дитині нашого краю. Катерина Рибак, наприклад, дійшла до фіналу телевізійного шоу «Голос країни», Олександр Чишій – учасником цього шоу. Чимало вихованців Галини Тюрікової здобули численні перемоги та нагороди на усіляких вітчизняних та міжнародних вокальних конкурсах.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!