На одній із оперативок наприкінці минулого місяця голова Волинської ОДА Володимир Гунчик виявив деяке занепокоєння станом мережі аптек, які беруть участь в державній програмі «Доступні ліки», оскільки створилися певні проблеми із її реалізацією. Були нарікання від людей з приводу значних черг та проблем із видачею рецептів. 

Як повідомляло наше видання, у Володимирі-Волинському реалізацією програми займається   лише одна  аптека «ЗІ». І ось нещодавно перелік володимирських аптечних закладів поповнився  ще декількома.

Зокрема,  із рецептами, які виписані під державну програму «Доступні ліки», можна звератися до  аптеки №4 по вулиці Князя Василька,2 (фірма «Волиньфарм»), до центральної районної аптеки № 11  державного виробничо-торговельного підприємства «Волиньфармпостач», що на вулиці Ковельській. 6 та до аптечного пункту на вулиці Гагаріна 3, що у місті Устилуг.

Надіємося, що пацієнти із хворобами  серцево-судинної  системи, діабету другого типу та бронхіальної астми матимуть змогу отримувати препарати без значних черг та затрати часу.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!