Керівництво найбільшого меблевого виробника Волині запевняє, що слідчі не проводили жодних обшуків на складах, які належать ТзОВ «Гербор-Холдинг».

Нагадаємо,про те що 6 квітня під час обшуків на складах слідчі вилучили товарно-матеріальні цінності, незаконно ввезені на територію України, повідомляло інтернет-видання ВАР.

Зокрема, у листі, який надійшов на адресу видання, керівництво підприємства повідомляє, що не розуміє з яких підстав ТОВ «Гербор-Холдинг» опинилось серед фігурантів ухвали Луцького міськрайонного суду від 13 квітня про арешт майна.

Так, у мотивувальній частині йдеться про те, що суд дав дозвіл на проведення обшуку офісних, складських, гаражних та підсобних приміщень, що у будинку №8, по вулиці Устилузька у селі Федорівка, Володимир-Волинського району. Також, чітко вказано, що вони на праві власності належать ТОВ «Гербор-Холдинг».

Однак, відповідної ухвали про дозвіл на проведення обшуку офісних, складських, гаражних та підсобних приміщень, що у будинку №8, по вулиці Устилузька у селі Федорівка, що на праві власності належать ТОВ «Гербор-Холдинг», жодним уповноваженим особам підприємства не пред’являли. Також, за словами керівництва,  у приміщеннях, які належать підприємству – не проводили ніяких слідчих дій.

Відповідно до чинного законодавства, особі, яка володіє приміщенням, яке підлягає обшуку, вручають копію ухвали щодо надання дозволу на проведення слідчої дії. Проте, керівництво ТОВ «Гербор-холдинг» про ніби-то проведення цих обшуків дізналися зі ЗМІ.

«Товариству не відомо, яким чином у мотивувальну частину ухвали Луцького міськрайонного суду Волинської області від 13 квітня 2017 року про арешт майна були включені відомості щодо ТОВ «Гербор-холдинг».

Юристами та адвокатами компанії збирається інформація щодо того з яких підстав чи спираючись на які факти, викладені у клопотанні прокурора, в ухвалі Луцького міськрайонного суду Волинської області від 13 квітня 2017 року про арешт майна, міститься інформація, що не відповідає дійсності», – йдеться у листі керівництва ТОВ «Гербор-Холдінг».

Товариство розглядає це як намір знищити ділову репутацію юридичної особи, або ж як помилку, допущену правоохоронними органами. Адже у складах за адресою село Федорівка, вулиця Устилузька,8, які на праві власності належать ТзОВ «Гербор-Холдинг», ані обшуки, ані слідчі дії — не проводилися.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!