3 травня відбулося засідання Громадської ради  при виконавчому комітеті Володимир-Волинської міської ради. Склад запрошених на цю зустріч вже сам говорив про те, що в залі буде гаряче. Адже першим (і основним) питанням  порядку денного була торгівля алкоголем у місті в нічний час.

Для озвучення причини постановки даного питання було запрошено депутата міської ради, голову молодіжної громадської ради Максима Климюка. Почавши із вдячності за те, що підприємці – власники торгових точок міста із цілодобовим графіком роботи не проігнорували запрошенням,  голова молодіжної ради  зауважив, що прогресивна молодь Володимира виступає проти нічної торгівлі алкоголем, тим самим закликає усіх підприємців виконувати рішення міської ради щодо заборони торгівлі алкоголем вночі. Саме така позиція була озвучена  на нещодавньому засіданні молодіжного громадського осередку.

Однак присутні підприємці не надто перейнялися пропозицією молодіжної ради, оскільки  мали свою точку зору, почавши свої виступи із нещодавніх «Секретних матеріалів», які ославили Володимир на усю державу  підпільною торгівлею алкоголем.

Емоційно захищаючи свій бізнес, Андрій Принда був здивований тим, чому не запрошено на засідання громадської ради власників підпільних точок, у тому числі «Леді Гагу», яка стала зіркою сюжетів про контрабандну торгівлю алкоголем та тююном. Але відповідь була короткою – вони не підприємці, тому й кликати їх просто немає підстав. Валентин Кошельник, продовжуючи тему торгівлі алкоголем, відразу ж наголосив на тому, що забороною нічого не доб’єшся,  бо починати потрібно з того, чому юна молодь вештається нічним містом і чому батькам до цього немає діла? І навіть, коли позамикаються нічні магазини чи відділи, той, хто захоче купити горілку просто придбає її на «точці».

Мовляв, таким чином вкотре міська влада та громадські формування мало не покривають  контрабандні точки у Володимирі. До речі, його підтримала Віра Чайковська, котра виразила свою негативну думку з приводу  нещодавніх негативних телесюжетів про  Володимир-Волинський. Тому Валентин Іванович запропонував хоча б на два місяці зняти заброну на нічну торгівлю із умовою, що кожний підприємець оснастить свої «нічники» відеоспостереженням, охороною та сигналізацією. Якщо  криміногенна ситуація у місті за цей період погіршиться, повернутися до виконання рішення міської ради. Олена Ситник також виразила своє невдоволення тим, що виручка від продажу алкоголю суттєво впала, на що член громадської ради Микола Гінайло зауважив, що це не є показником бізнесу. Невдовзі повертатиметься бригада на місце дислокації, більшість військових якої шукатимуть алкоголь вночі. Тому Микола Архипович підтримав заборону нічної торгівлі.

Дискусія  затягнулася в часі. Обурення, бурхливе обговорення, яке переходило на особистості та навіть, подекуди, особисті образи, мало не пересварили присутніх. Однак, насамкінець все ж таки було прийнято дорадче рішення: підтримати ініціативу молодіжної ради, яку озвучив депутат міської ради Максим Климюк.   

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!