Сьогодні відбулася чергова сесія міської ради в Устилузькій міській раді.

Кабінет Устилузького міського голови перед початком сесії  нагадував переповнений вулик. Крім представників депутатського корпусу та запрошених старостів, на сесію прибуло  зо два десятка жителів сіл Зоря та Ворчин, так званої групи підтримки районного депутата від «Свободи» Павла Карпюка. Сам гість заздалегідь приготував «розгромну» промову із звинуваченнями у бік Устилузького міського голови та обласного депутата Валерія Діброви. Дісталося й представникам решти громад, що входять до Устилузької ОТГ.

На чолі цієї делегації був колишній Зорянський сільський голова Олександр Мосорук. Представники  сіл  прибули на сесію маючи на меті внести  у порядок денний питання розподілу коштів у сумі 400 тисяч гривень (на умовах співфінансування) із бюджету ОТГ на ремонт відрізку дороги до села Ворчин.  

Питання виділення коштів на ремонт частини дороги чомусь враз стало надто важливим для зорянців та ворчинців, хоча тією дорогою не користуються перевізники і вкрай рідко самі ж селяни.

Поряд з тим Павло Карпюк, починаючи свій виступ, наголосив, що обласна рада виділила 400 тисяч гривень саме на ремонт цієї дороги, і коли громада ними не скористається, їх буде втрачено.

Мер Устилуга Віктор Поліщук сказав що ніхто не відмовляється від коштів обласного бюджету, навпаки, їх буде освоєно на ремонт іншої дороги – Амбуків-Дарницьке, яка  внесена у план ремонту доріг області та передбачена в Устилузькому міському бюджеті на умовах співфінансування. Крім цього, при формуванні бюджетних розписів в частині капітальних та поточних видатків цього року, було враховано три звернення від жителів сіл колишньої Лудинської сільської ради щодо ремонту вищезгаданої дороги. А ось від Зорянської сільської ради не поступило жодного звернення.

Голова Устилузької ОТГ  додав, що не варто людям вірити у щирість слів районного депутата, який чомусь завжди шукає винних.  А розбивають цю дорогу автомобілі  лісгоспу, птахофабрики та місцевих підприємців – депутатів районної ради,  які возять ліс та власну продукцію.

Звісно, такі слова не припали до душі районному обранцю і він звинуватив владу міста Устилуга в тому, що вона постійно прогинається під  впливові особистості.

Попри все це міський голова Поліщук звернувся до депутатів розглянути  звернення селян Зорі та Ворчина про виділення коштів на ремонт відрізку дороги до Ворчина, проте більшість обранців громади дану пропозицію відхилили. Зачувши про таке рішення, дехто із представників Зорі публічно заявили, що вони звернуться  із ініціативою до Верховної Ради щодо виходу із об’єднаної громади.

Після цього сесія Устилузької міської ради приступила до розгляду питань порядку денного, яких було більше тридцяти.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!