На ремонт дороги у напрямку Володимир-Волинський-Луцьк коштів із Держбюджету не виділили. Можливо, кажуть у міністерстві інфраструктури, це станеться у червні-липні.

А от щодо напрямку дороги Володимир-Волинський-Нововолинськ, прогнози дещо оптимістичніші. Ймовірно, на ремонт цього відрізку траси вдасться залучити кошти від митних надходжень.

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук написав народний депутат від Волині Ігор Гузь.

З його слів, сьогодні, 5 травня, він зустрівся з Міністром інфраструктури Володимиром Омеляном. Вони обговорили реальні перспективи ремонту дорожнього покриття на Волині.

«Щодо ремонту дорожнього покриття напрямку Володимир-Волинський-Луцьк за кошти державного бюджету, то ситуація поки невтішна. Наразі обіцяних коштів не виділено, реальність прийняття такого рішення у червні-липні. Міністр ініціює виділення для такого роду робіт частини коштів з конфіскованих нещодавно у Януковича 1,5 мільярда доларів. Думаю варто підтримати таку ініціативу.

Щодо ремонту дорожнього покриття напрямку Володимир-Волинський-Нововолинськ за кошти від митних надходжень, то документи Волинська ОДА подала і на наступному тижні міністр готовий їх погодити. Сподіваюся, вже з червня цей проблемний напрямок почнуть приводити до ладу», – йдеться у дописі нардепа.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!