Децентралізація влади змушує  громаду рахувати кожну копійку, особливо ту, яку потрібно витратити. Так і в Устилузькій територіальній громаді, на сесії якої прийнято рішення про припинення користування послугами районного будинку культури та відділу культури і туризму Володимир-Волинської РДА. А отже, й фінансування тих послуг.

Коментуючи дане рішення, секретар міської ради Людмила Касьян зауважила, що на території громади є будинки культури та сільські клуби, які потребують вкладення чималих  коштів. Тому суму у межах  приблизно 300 тисяч гривень, які планувалося виділити на утримання районного будинку культури  та відділу культури та туризму, буде доцільніше скерувати на ремонт та утримання  закладів культури, які заходяться на території населених пунктів громади.  А проведення різноманітних заходів за участю художніх колективів можна  організовувати й в Устилузі. Для цих міроприємств є прекрасний будинок культури, який також потребує чималих капіталовкладень.

Поряд з тим, на сесії прийнято рішення щодо прийняття у власність громади філії центральної бібліотечної системи.  Звісно, це питання не одного дня, оскільки варто ще отримати згоду районної ради.  Проте вищезгадані рішення говорять про те, що Устилузька ОТГ намагається стати повноправним господарем на своїй території та створити оптимальну  мережу установ бюджетної сфери.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!