За добу 4 травня до Володимир-Волинського відділу поліції надійшло 17 повідомлень.

Зокрема, у селі Житані горіли господарські будівлі в одного із мешканців села. Причина: необережне поводження із вогнем соронніх осіб. Благо, що потерпілих немає.

Почастішали звернення від місцевих жителів про  шахраїв –  невідомих осіб, які представляються працівниками банку. Цього разу шахрайка мала на меті ошукати  76-річну пенсіонерку, зателефонувавши на її телефон та запросивши інформацію у вигляді особистих даних, номер банківської карти та пін-коду. Проте бабусю насторожив цей дзвінок і вона відразу ж зателефонувала до поліції та повідомила номер телефону з якого до неї телефонували. Нині триває перевірка контактних даних.

Учора, мешканці міста повідломили у поліцію, що вулицями Володимира блукає якийсь підозрілий чоловік. Правоохоронцям вдалося з’ясувати, що це уродженець Івано-Франківщини. При огляді в чоловіка знайшли в кишені ніж та газовий пістолет. Правда, дозвіл на  носіння газової зброї чоловік мав при собі.

Ще один предмет, зовні подібний на снаряд часів Другої світової війни, запримітила 57-річна володимирчанка, котра порпалася на своій земельній ділянці поблизу села Володимирівка. На місці знахідки було викликано рятувальників.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!