10 травня за спільної ініціативи Володимир-Волинської міської ради та народного депутата Ігоря Гузя, відбулася зустріч начальника Служби автомобільних доріг Волинської області Анатолія Посполітака із керівництвом міської ради, громадськими активістами та представниками місцевих ЗМІ.

Предметом зустрічі був ремонт вулиці Ковельської, який не лише затягнувся в часі, а й не витримує жодної критики.

Розпочавши діалог із паном Посполітаком із показу фотографій найпроблемніших ділянок дороги,  начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва міськвиконкому Віктор Фіщук навів декілька цифр. До початку ремонту було задокументовано 46 оголовків колодязів інженерних мереж та 16 решіток ливнівки. Однак після втручання ремонтників їх залишилося відповідно 42 та 10. Де решту – нині не може сказати ніхто. Їх практично “вкатали” в асфальт.

Друге, на чому загострив увагу Віктор Сергійович, це на вкладанні оголовків та решіток в бетон замість асфальту.  Начальник служби автомобільних доріг  Анатолій Посполітак у свою чергу наголосив, що вплинути на тендерні процедури Служба не має жодного права та підстав. Проте приймати та підписувати акти виконаних робіт і платити за роботу «Амілі» вони  не будуть до того часу, допоки не будуть усунуті всі недоліки ремонту та асфальтування вулиці Ковельської. Чиновник також зазначив, що нещодавно лабораторією служби були відібрані зразки асфальту на вулиці Ковельській, однак ще результатів немає.

Далі делегація рушила вулицею Ковельською, де вже на прктиці перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук та начальник управління житлово-комунального господарства Віктор Фіщук мало не щокроку  вказували на недоліки. Це і халатно вкладені колодязі та решітки, необлашттовані належним чином кишені для стоянки автомобілів, нерівність дорожнього полотна та ряд інших недоліків.

Інспектування завершилося у районі військового містечка і керівник обласної служби мав можливість наочно переконатися у тому, що доробляти ще доведеться довго та доволі.

Підсумовуючи оглядини, Анатолій Посполітак звернувся до місцевої влади за допомогою, мається на увазі фінансовою. Мовляв, область має до кінця року освоїти всього-навсього 29 мільйонів,  з яких тільки 10 мільйонів використають на ремонт доріг. Тобто, коштів катастрофічно не вистачає. Окрім цього, не вистачає кваліфікованих кадрів, навіть на керівні посади.

Під завісу зустрічі депутат міської ради Максим Клим’юк запропонував керівнику з області проінспектувати вулицю Степана Бандери в районі ЗОШ №1. Підвищена ямковість призводить до руйнації навчального закладу, а на вулиці поблизу школи завжди стоять величезні баюри. Посполітак, хоча й не надто впевнено, все ж таки пообіцяв дати завдання керівнику місцевої дорожньої організації Миколі Хільчуку розпочати ремонт цього відрізку дороги.

Далі делегація рушила на вулицю Зимнівську, яка також потребує якнайшвидшого ремонту.

Якими будуть наслідки цього візиту – покаже час.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!