Учора пообіді неподалік РАЦСу робітники встановили лавочку для закоханих.

Нагадаємо, світлина із зображенням цієї лавочки потрапила у соцмережі восени минулого року і одразу ж з’явилося чимало невдоволених. Одні – дизайном, другі – її вартістю, інші –  тим, що знаходиться вона наразі не на території КП “Полігон” (саме це підприємство оплатило її виготовлення).

Як пояснив тоді головний архітектор міста Тарас Киба дизайн цього творіння розглядали і затверджували на художній раді, тоді невдоволених, чомусь не було. Стосовно ціни. Ця лавочка обійшлася міському бюджету у 4 тисячі гривень. Важко було знайти робітників, які за такі гроші згодилися б її виготовити. Хоча людей таки знайшли і вони за дві неділі зробили цю лавку.

Тривалий час вона стояла в управлінні архітектури і тільки зараз її встановили біля РАЦСу.

Люди, які вже встигли побачити це архітектурне створіння та випробувати його на міцність поділилися із нами, що лавка закріплена абияк та і з місцем її встановлення поквапились. Мовляв, чому закохані мають дивитися на Обеліск Слави чи на мерію…

Як зазначають працівники РАЦСу, згодом вони планують оголосити ряд цікавих проектів, щось на кшталт: посидіти нареченим на лавочці та добре зважити свій крок; подумати над тим, чи варто змінювати своє дівоче прізвище; очікування на лавочці перед урочистою реєстрацією шлюбу.

Ось тільки лавочку не надто міцно закріпили. Вона трохи похитується і, зважаючи на підростаюче покоління, яке іноді навіть залізні огорожі із корінням вириває,  не факт, що й це добро громади не понівечать.

Окрім цього, сама будівля відділу ДРАЦС потребує оновлення. Бо на фоні лавочки вона надто вбого виглядає.

Навколо лавочки, як зазначив головний архітектор міста Тарас Киба, планується висадити квіти або декоративні кущі.

Прийде час і побачимо, чи сподобається лавочка для закоханих місцевим молодятам.

А нині її вже облюбувала місцева дітвора та любителі селфі…

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!