11 травня до Володимир-Волинського відділу поліції надішло 26 заяв та звернень про злочини і різноманітні події. Варто зазначити, що доба вкотре не обійшлася без крадіжок. Цього разу зловмисники зірвали солідний куш.

Зареєстрована крадіжка мобільного телефону в пенсіонерки із села Ліски, котра перебувала на лікуванні в одній із палат інфекційного відділення Володимир-Волинського ТМО.

Звернувся до поліції пенсіонер, мешканець міста із заявою про те, що приблизно кілька днів тому шляхом підбору ключа до вхідних дверей його квартири, невідома особа вкрала 7 тисяч доларів, які чоловік зберігав у столику під телевізором.

А необічний 46-річний мешканець Нововолинська, купуючи товари в одному з супермаркетів Володимира, забув про барсетку, яку залишив біля прилавка. Коли повернувся – її вже й слід простиг. У барсетці заходилися його документи та більше півтора тисячі польських злотих.

39-річний житель Устилуга повідомив у поліцію, що в нього вкрали велосипед, якого він залишив без нагляду поблизу будинку на одній із вулиць міста.

По усіх випадках тривають перевірки.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!