12 травня відбувся  День депутата Володимир-Волинської районної ради, на порядок денний якого виносилося надто актуальне для сьогодення питання проблеми та перспективи розвитку закладів спільної комунальної власності територіальних громад району.

Метою зустічіі районних обранців та запрошених голів сільських та об’єднаних територіальних громад – вивчення та з’ясування актуальних проблем функціонування закладів культури, а саме: районного будинку культури, районної бібліотеки, теритріального центру надання соціальних послуг, Устилузької школи мистецтв,  музею-садиби Ігоря Стравінського.

Відкриваючи захід, голова районної ради Роман Гук та голова райдержадміністрації Наталія Василець загострили увагу на тому, що відмова Зимнівської та Устилузької ОТГ від співфінансування закладів культури району лягає неабияким фінансовим тягарем на районний бюджет. Тому закликали не поспішати з висновками та прийняти раціональне рішення.

У подальшому присутні перемістилися до районного будинку культури, де провідний спеціаліст відділу культури Галина Руденчук  надала кортеньку характеристику розвитку культури в районі.

Пані Галина зауважила, що  від ОТГ не надійшло порядком 400 тисяч гривень коштів для фінансування закладів культури та більше 177 тисяч гривень – на фінансування центральної бібліотечної системи.   Будинок культури потребує капітального ремонту даху, поточного ремонту всередині приміщення, заміни каналізації, модернізації енергетичного обладнання, апаратура застаріла, матеріально-технічна база потребує оновлення. Тобто, проблем багато і районному бюджету самотужки з ними не справитися. А на завершення своєї промови, Галина Руденчук запросила усіх оглянути концернту програму, яку підготували аматори сцени.

Після цього усі присутні відвідали районну бібліотеку, територіальнйи центр та музей-садибу Стравінського. Якщо територіальний центр та музей-садиба перебувають у приглядному стані, як внутрішньо, так і зовнішньо, то бібліотека, судячи з побаченого, потребує капітального ремонту.  Ось тільки яким буде рішення ОТГ – долучитися до фінансування, чи ні – покаже час.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!