Мешканка Володимира-Волинського, Лілія Будницька, розповіла, що завдяки допомозі небайдужих жителів Волинської області, продовжує боротьбу з онкологічним захворюванням.

У кінці квітня, пані Лілія здала аналізи і лікарі констатували, що хвороба розпочала відступати.

– 28-го квітня мені зробили ПЕТ/КТ. Результат був досить хороший і лікарі повідомили, що хвороба відступає і я розпочала одужання. Зараз мені призначили “легшу” хіміотерапію. Відповідно і лікування стало трохи дешевшим. Раніше за одну хімію потрібно було платити 10-ть тисяч, а зараз в межах від 7-ми до 8-ми тисяч гривень. Таких хімій мені необхідно ще 4 та ще здати ПЕТ/КТ, яке покаже чи змогла подолати остаточно хворобу. Я безмежно вдячна всім хто не залишився байдужий. Якщо хтось може, допоможіть будь ласка, ще трішки залишилося щоб повністю перемогти хворобу, – розповіла Лілія Будницька.

Нагадаємо, в січні 2017-го року пані Лілії озвучили діагноз «середостіння лімфома Ходжкіна» та призначили лікування, до якого, за попередньою інформацією мало увійти 6-ть хіміотерапії.

Додамо, що Лілія Будницька самостійно виховує синочка Владислава. Син хворий на целіакію (це коли організм не переносить глютену) тому основні доходи жінки йдуть на купівлю продуктів харчування для дитини.

Тим, хто бажає підтримати жительку Володимира-Волинського, прохання перераховувати кошти на картку Приватбанку пані Лілії
5168 7555 3147 8002 Будницька Лілія Сергіївна
телефон матері Лілії 0982943044 Світлана Яківна

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!