Система запровадження електронного декларування дає змогу ознайомитися із статками відповідних чиновників, депутатів та керівників установ та підприємств. І те, що донедавна було за сімома замками, нині без зайвих труднощів можна віднайти на сайті електронних декларацій. 

На очі потрапила декларація депутата Володимир-Волинської районної ради від «Свободи» Павла Карпюка, котрий одночасно являється головою  ФГ «Ворчин-Агро». Що ж говорить декларація народного обранця, котра оприлюднена на сайті Єдиного державного реєстру  електронний декларацій.

Розпочнемо із нерухомості.  Володіє Павло Карпюк житловим будинком у 287, 8 м кв у місті Володимирі-Волинському. Обзавівся він  садовим будиночком. І де б ви думали, аж у самому Пульмо на озері Світязь. І площа будиночка чималенька – 196, 2 м кв. Та й вартість його не усім по кишені – 732819 грн. Там же поблизу Світязя під тим будинком добрячий шмат земельки – 600 кв.м.  У селі Ворин  є у нього хатинка площею 26,8 кв.м. Володіє депутат трьома земельними наділами у Володимирі-Волинському загальною площею 2923 м кв. А ось у районі, зокрема селі Ворчин, йому належить аж 59 358 м кв землі.

У 2011 році депутат оформив право власності на безалкогольний цех (1589, 7 м кв вартістю 175331 грн.) та механічну майстерню (1035,1 м кв вартістю 66328 грн.), що у Володимирі-Волинському.

Щодо рухомого майна. Є у Карпюка три вантажних автомобілі «Вольво» та три імпортних причепи (рефрижераторних та бортових), німецький легковий «Мерседес», (в народі «кубик»)  2010 року випуску та квадроцикл 2008 року випуску.

Володіє Павло Карпюк корпоративними правами   ТзОВ «ЗК» (51%) та ФГ «Карпо-Агро» (100 %). Він же являється кінцевим бенефіціаром (власником) вищезгаданої фірми та господарства.

Ось тільки сума доходів за минулий рік, задекларована в декларації, навернула скупу сльозу. Аж 8799 гривень отримав   Павло Карпюк у вигляді заробітної плати за основним місцем роботи за увесь рік. Якщо так розбити на 12, то в місяць йому припадало приблизно по 733 гривні. Хіба що на хліб вистачило…

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!