З метою активізації розвитку туристичної галузі міста Володимира-Волинського 12 травня у міській раді пройшов круглий стіл на тему: «Реалізація грантових туристичних та інвестиційних проектів на Волині. Ідеї та рішення для Володимира».

Ініціатором проведення цієї корисної зустрічі виступив Тарас Сиротюк, наш земляк та керівник туристичного клубу «ANTAR».

На зустріч за круглим столом прибуло чимало гостей з обласного центру, які розповіли про свій досвід у написанні та реалізації грантових проектів. Були також присутні володимирчани, яких, власне й цікавить питання розвитку туристичної галузі міста.

Загалом на порядок денний зустрічі було винесено кілька питань. Серед яких: створення інформаційного комплексу в сфері транскордонного екологічного туризму в Єврорегіоні Буг (Катерина Шкльода); Транскордонна система пошуку інвестора Польща-Україна, планета ідей: Транскордонний трансфер знань в сфері залучення інвестицій для розвитку прикордонного туризму (Андрій Сичук); Тенденції ринку активного туризму. Ідеї та рішення для Володимира-Волинського (Тарас Сиротюк); Програма розвитку туризму в області. Створення бренду. Обласний туристичний веб-ресурс ( Стас Ольшевський).

Багато цікавої, корисної та потрібної інформації прозвучало для усіх присутніх.

Гості з Луцька детально виклали суть усіх питань, поділилися чималим досвідом у своїх починаннях, розповіли про написання грантів та проектів. Поряд з тим виступаючі наголошували, що саме має бути основною частиною роботи з розвитку туризму у Володимирі-Волинському.

Наприклад, озвучувалось, що у Володимирі-Волинському можна працювати у розвитку трьох видів туристичної діяльності, зокрема, велотуризм, каякінг та скандинавська ходьба.

Активний туризм на Волині представлений дуже слабко, а у Володимирі-Волинському не представлений фактично взагалі. Окрім роботи у напрямку велотуризму, каякінгу та скандинавської ходьби, ми б хотіли створити великий туристичний шлях, який брав би початок з Володимира-Волинського, мав би чималу протяжність і поєднував би історичні об’єкти, – зазначив керівник спортивно-туристичного клубу «ANTAR» Тарас Сиротюк. – У Володимирі можна створити центр туристичної інформації, промаркувати туристичні маршрути, яких поряд з містом багато, а також закупити спорядження, яке згодом можна здавати в оренду туристам.

Проте, як наголосили гості з Луцька, робота з розвитку туризму у Володимирі-Волинському має акцентуватися на активному інформаційному поширенні атракцій та туристичної складової міста у соціальних мережах.

Якщо Ви знайшли помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо!